Üyelik Hesabım - Sistemden Çıkış - Üyelik Yükseltme - Firma Güncelle

Telerehber Ziyaretçi Profili | Favorime Ekle | Anasayfam Yap


Ana Sayfa | Firma Kayıt | E-Katalog | Mal Talepleri | English Deutsch Gold Üyelik
    Ulke Seçiniz
Hizmetlerimiz - Reklam - Istatistik - Hakkımızda - Haberler - Yardım - İletişim - Linkler

Türkiye
Firma Arama :
Ürün - Hizmet :
KULLANIM KOŞULLARI

1- Ziyaretçi, www.telerehber.com web sitesine girmek ve üye olmakla kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

2- Telerehber'de, ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretli hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri ücretsiz hale getirme hakkı Telerehber'de saklıdır.Hizmetlerin bazılarını ve tamamını geçici ve devamlı olarak kaldırma hakkı saklıdır.

3- Telerehber bir firma rehberidir. Firmalar kayıt olduklarında firma ve ürünlerini tanıtmak, Telerehber üzerinde ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar. Bu site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılarda tarafların sorumluluklarını yerine getimemelerinde Telerehber sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır

4- Telerehber'e üye olurken ve kayıt olurken firmaların verdiği bilgiler tüm Telerehber kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır ve bu bilgilerin sorumluluğu firmaya aittir. Başka firma, marka ,kullanıcı ve Telerehber'i zarar veren, küçük düşüren bilgiler yayından kaldırılır. Hangi bilgilerin yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı Telerehberin tasarrufundadır.

5- Firmalar üyelik formunu doldururken firmaları , ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel ve gerçek bilgiler verecekleri kabul etmiş sayılırlar. Eksik ve yanlış bilgi verilmesi durumunda firma bilgilerinin tamamını veya birkısmını yayından kaldırmak Telerehber'in tasarrufundadır.

6- Telerehber'e kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin )firma adı, adres, tel-fax, firma , ürün ve hizmet vb. ticari bilgilerin) herkese açık olarak yayınlanmasını kabul etmiştir. Vermiş olduğu e-mail adresinden tüm kullanıcı ve ziyaretcilerin kendisiyle ticari bağlatı kurmasını (ürün-talep) kabul eder. Zaten firmalar Telerehber'e ziyaretçi ve kullanıcıların kendileriyle ticari bağlantı kurmaları için üye olur ve firma bilgilerini verirler.

7- Firma, Telerehber'de üyelik formu doldururken verdiği firma ve ürün bilgilerinin;
- Yalan ve yanlış olmamasına
- Çalıntı kopya olamamasına
- Başka firma, ürün, marka ve kullanıcıyı küçük düşürücü içerikte olammasına
- Haksız rekabete neden olammasına
- Pornografik içrekte olmamasına
- Başkalarına ve Telerehber'e zarar verecek yazılım ve virüs içermemesine
- Telerehber üyelerine SPAM yapma özelliği içermemesi,
koşullarını kabul etmiş sayılır.

8 - Telerehber, firmalarca üye kayıdı yapılırken verilen bilgileri hertürlü ortamda (manyetik, kağıt baskı, CD vb) çoğaltma ve yayınlama hakkına gizlilik ilkeleri çerçevesinde sahiptir.

9- Ziyaretçi ve üyeler, Telerehber'de kullanıcılara açık bilgilerden faydalanmak, site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir üye ve kullanıcının herhagi bir yazılım kullanarak Telerehber web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalama, çoğaltma, satmaya hakkı yoktur. Hiçbir kullanıcı ve üye herhangi bir program kullanarak Telerehber 'de bulunan verileri bozmaya çalışmak, bozmak, başka firmaların bilgilerini değiştirmek, firmalar arası yazışmaları izleme hakkına sahip değildir. Aksine hareket suç teşkil eder.

10- Kullanım koşullarına uymayanlar önce site yöneticisi tarfında uyarılır, devam etmesi durumunda Telerehber'deki kayıtları silinir ve hukuki yollara başvurulur.

11- Ücretli üyelik (Gold) ve diğer ücretli servislerden faydalanan firmalar, ilk bir ay içinde aldıkları üyeliğin ve hizmetin iptalini istediğinde ücreti banka masrafları düşüldükten sonra bakiye, fatura karşılığı olarak iade edilir.Ücretsiz üye olarak Telerehber de kayıtlarının kalması veya tamamen yayından kaldırılması Telerehberin insiyatifindedir.
Ücretli üyelik ve alacakları hizmetler http://www.telerehber.com/gold_membership.asp sayfasında açıklanıştır.

12- Telerehber'in yayıncısı olarak Telmar İletişim Sistemleri Ltd. Şti. , Telerehber'deki adresleri güncel tutulması ve yayının kesintisiz devam etmesi için gerekli çabayı göstermek ve kesintisiz yayınla yükümlüdür.

13- Burada yazılı olmayan hususlarda Tüketici Hakları, Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunması konusundaki kanun, Telif hakları yasası ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri geçerlidir.
Uyuşmazlık halinde Istanbul Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.

Telmar A.Ş.
TelerehberText Linkler
Sektör Arama:
|Ana Sayfa| Firma Kayıt |Hizmetlerimiz|Reklam|Hakkımızda|Temsilcilikler | Bize Yazın|Yardım|

PAYLAŞ : Google'da
Paylaş

Kullanım Koşulları | Gizlilik Ilkeleri
Her hakkı Telmar İletişim Hizmetleri A.Ş.'ne aittir.
Telmar©-1997-2024 - İstanbul | info@telmar.com.tr

http://www.SerbestBolge.Com